Strona główna » Aktualności - co nowego w sklepie dla psów i kotów... » Schody dla psa - stylowe i praktyczne

Schody dla psa - stylowe i praktyczne

Data dodania: 30-06-2020

Odmień życie swojego psa, kupując mu schodki! 

Posiadanie psa to wielka radość, ale i obowiązek wobec zwierzęcia, by zapewnić mu jak najlepsze warunki. Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na jakość funkcjonowania pupila w życiu codziennym. Wyrobem, który zasługuje na szczególną uwagę, są schodki dla psa. Sprawdź do czego służą i czy warto je zakupić! 

Praktyczny wyrób w trosce o chore psy 

Każdego psa prędzej czy później dotykają różne dolegliwości i bolączki spowodowane chorobą lub starzeniem. Pojawiają się wówczas problemy z przemieszczaniem się, a w szczególności z wchodzeniem na meble wypoczynkowe czy wsiadaniem do samochodu. W odpowiedzi na takie problemy powstały nowatorskie i niezastąpione jak dotąd schody dla psów. Z ich pomocą zadbasz nie tylko o komfort pupila, ale również ochronisz jego kości, kręgosłup i stawy skokowe przed kolejnymi urazami. 

Cała koncepcja wyrobu opiera się na praktyczności i prostocie. Schodki posiadają najczęściej od 3 do 5 poziomów dla zachowania największego komfortu podczas samodzielnego wejścia i zejścia z mebli uplasowanych na wyższych partiach. Produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości, gdyż pokryty nim materiał można bez trudu zdjąć. Przed praniem warto zapoznać się ze wskazówkami producenta. 

Na co może liczyć Twój pupil? 

Jesteśmy przekonani, że schodki dla psa spodobają się każdemu zwierzakowi, również szczeniakowi, który dzięki nim będzie mógł dostać się do miejsc wcześniej dla niego nierealnych do osiągnięcia. Uniwersalność wyrobu oraz stabilność to właściwości, które sprawdzą się zarówno przy małych, jak i nieco większych psach. Schody najczęściej występują w stonowanych kolorach, takich jak szary, beż czy grafit lub przypisanych do danej płci, czyli w kolorze różowym i niebieskim. 

Postaw w swoim mieszkaniu na wygodę zarówno Twoją, jak i Twojego pupila. Zapewnij mu godne warunki do rozwoju i relaksu. Schodki proponowane przez takie firmy jak Amibelle są bezpieczne, designerskie i wyjątkowe w każdym calu. Piecza trzymana nad jakością komponentów i wykonaniem sprawia, że marka wiedzie prym w tym zakresie.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności - co nowego w sklepie dla psów i kotów...
NewsletterPrześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.